İŞ MODELLERİ

AQ8 STÜDYO FRANCHISE

AQ8 Bayilik Sisteminde kurulum aşamasından büyüme aşamasına kadar her adımınız takip edilir, yönlendirilir ve tüm imkanlarımızdan faydalanırsınız. Fırsatları kaçırmayın!

Gelir, gider, antrenör, sonuç, takip, analiz, destek, tanıtım, reklam, diyet gibi hizmetleri düşünmekten yorulmadınız mı? Artık düşünmeyin! Çünkü biz sizin yerinize tüm gerekeni yapıyoruz ve bütün iş stresinizi alıyoruz

Birlikte iş yapmanın, para kazanmanın ve sağlıklı olmanın keyfini yaşayın.
TEKLİF İÇİN FORMU DOLDURUN

AQ8 İLE KENDİ STÜDYONUZU AÇIN

 

AQ8 İLE KENDİ STÜDYONUZU AÇIN

AQ8 Franchise (Bayilik) sisteminde bağımsız olursunuz ancak yalnız hissetmezsiniz. Hem sağlıklı bir toplum oluşturmaya katkı sağlamanın sosyal tatminini yaşarsanız hem de kazanırsınız. Kendi işinizin sahibi ve yöneticisi olursunuz. Sağlık ve spor sektöründeki en yeni gelişmeleri yakından takip eder ve uygularsınız.

  • AQ8 Franchise modelinde, kurulum aşamasından büyüme aşamasına ve devamında sürekli desteklenerek güçlü bir markanın parçası olduğunuzu hissedersiniz.

  • AQ8 iş modeli ile aynı zamanda sağlıklı bir toplum oluşumuna katkı sağlarsınız.

  • AQ8 Stüdyo Franchise iş modeli düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve pazar payı son derece büyük, dinamik bir iş modelidir.

  • AQ8 EMS Sistem kapsamında yer alan cihazları ürünlerimiz kısmından inceleyebilirsiniz. EMS Cihaz Fiyatları ve detaylı bilgi için bizi arayabilir ya da mesaj gönderebilirsiniz.

BAŞLANGIÇ DESTEKLERİ

Yer Seçimi Desteği: Kurulacak AQ8 Stüdyosu ile ilgili kriterler, uygun potansiyel bölgeler ve lokasyonlar girişimcilerimizle paylaşılır.

Ekspertiz Çalışması: Potansiyel stüdyo alternatifleri ekibimizle birlikte yerinde ziyaret edilir ve değerlendirilir. Mimari Proje Destegi Seçilen uygun stüdyo için mimari projelendirme hizmeti verilir.

Ürün Tedarik Desteği: Stüdyolarda kullanılan AQ8 Wireless Multiuser EMS Sisteminin kurulumu ve çalışır hale getirilmesi sağlanır.

Bölge Koruma: Her franchise mağazamıza kendi potansiyelini gerçekleştirmesi için bir bölge tanımlanır ve tanımlanan bölge korumaya alınır.

Eğitim Desteği: Girişimcilerimiz spor salonu yöneticiliği, satış-pazarlama, postür, fizyoloji ve anatomi ile ilgili kendi alanında uzman kişiler tarafından başlangıç ve sonraki dönemlerde eğitimlere tabi tutularak hem işin inceliklerini kavrar hem de yeniliklerden sürekli haberdar olurlar.

SÜREKLİ DESTEKLER

Spor Salonu Yönetim Yazılım Programı: Tüm müsterilerinizin vücut ölçümleri ve gelişimlerini takip edebileceğiniz yazılım programı stüdyonuza kurulur. Bu yazılım sayesinde müşteri bilgilerini kayıt altına alabildiğiniz gibi satın alma, stok ve mali raporlarınızı işleyip, inceleyebilirsiniz. Yazılım programı ile gerekli eğitimler verilerek sizin ve çalışanlarınızın programa uyumlu hale getirilmesi sağlanır.

Diyetisyen Desteği: İşletmenizde diyetisyen istihdam etmeksizin diyetisyen hizmeti sağlayabilirsiniz. AQ8'in size ve üyelerinize tahsis edeceği diyetisyene uzaktan erişim imkanı ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz. İşletmenizde kullanacağınız InBody Vücut Analiz Cihazı ile üyelerinize profesyonel hizmet verebilirsiniz.

Teknik Servis Desteği: AQ8 tarafından sunulan makine ve ekipmanlar 2 yıl garantilidir. Kullanıcı hatasından kaynaklanmayan durumlarda tüm parçalar 2 yıl içinde ücretsiz olarak değiştirilir. Kullanıcı kaynaklı arıza durumlarında ise merkez tarafından parça değişimi ilgili parçanın yedek parça fiyat listesine göre değişim gerçekleştirilir.

Sosyal Medya ve Reklam Desteği: Sosyal medya ve reklam çalısmaları için alanında uzman bir reklam ajansıyla çalışılmaktadır. Ajans tarafından AQ8'e özel grafik tasarımları oluşturulur. Grafik tasarımlara ek olarak çeşitli videolar çekilerek sosyal medya kanallarına servis edilir. Bu çalışmaların yanında görsel basında markayı desteklemek adına TV ve radyo kanalları ile dergi reklamları verilir. AVM’lerde corner bölgelerde stant çalısmaları ile birlikte bölgeye hakim olan Led ekranlar ve billboardlarda reklam çalışmaları yapılır.

AQ8 İLE KAZANMAYA HAZIRLANIN

AQ8 Sistem olarak amacımız, son teknoloji kablosuz EMS cihazlarımız ve dünya genelindeki teknik desteğimizle işinizi ileri taşımak ve geliştirmektir. Sadece ekipman satışı yapmıyoruz, uygulama ve teknik destek ile tam bir iş fırsatı sunuyoruz. EMS cihaz fiyatı, EMS Antrenman fiyatı, bayilik şartları ve benzeri detaylar için mutlaka bizi arayın.

YENİ NESİL TEKNOLOJİ

AQ8 stüdyolarındaki sistemler yeni nesil teknolojiler kullanılarak üretilmiştir ve kullanıcı dostudur.

DÜŞÜK YATIRIM MALİYETİ

AQ8 EMS Sistemi düşük maliyetli, yüksek kazançlı ve pazar payı son derece büyük, dinamik bir iş modelidir.

KABLOSUZ KULLANIM

AQ8 EMS Sistemi tamamen kablosuz ve yeni nesil teknoloji ile üretilmiştir. Wireless RF teknolojisi kullanılmıştır.

KOLAY UYGULAMA

AQ8 EMS Cihazları kullanıcı dostudur, kullanımı son derece pratiktir. Dokunmatik ekran ve Türkçe ara yüzler kullanım kolaylığı sağlar.

SEKTÖR TECRÜBESİ GEREKTİRMEZ

AQ8 iş modelinde tecrübe aranmaz. Sektörel ve yöneticilik becerilerinin aktarıldığı eğitimler ile kendi işinizin sahibi olmanıza destek olunur.

SÜREKLİ DESTEK

AQ8 Franchise modelinde, kurulum aşamasından itibaren sürekli olarak desteklenerek güçlü bir markanın parçası olduğunuzu hissedersiniz.